A Nyíregyházi Egyetem által szervezett, országosan meghirdetett, 2023. 09. 09-én lezajlott LEGO SUMO versenyen elsöprő sikerrel szerepelt iskolánk csapata, előszőr a selejtezőt, elődöntőt és a döntőt is megnyerve. Nem akadt olyan csapat, mely meg tudta volna verni csapatunkat!

Csapat tagjai: Mihályi Ábel Mihály, Fülöp Bence, Borbás Márton Miklós, Földvári Zalán.

Köszönjük, öregbítitek iskolánk hírnevét!

Felkészítő tanár: Fülöpné Kovács Krisztina.

A versenyt támogatta Fülöp Ferenc, ezúton is köszönet érte.

Fantasztikus versenyzés után szétnéztünk a Lego városban és különböző programokba kapcsolódtunk be, többek között az idei FLL (legó verseny) pályát ismertük meg valamint meghívást kaptunk a Nyíregyházi Egyetem következő versenyére is. A rendezvényen többezer gyermek vett részt és mindenki nagyon jól érezte magát.