Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

5130 Jászapáti, Vasút út 2.

2023/2024-es tanév

étkezési tájékoztató szülők és tanulók részére

Kedves Szülők és Tanulók!

2023/2024-es tanév II. félévében az alábbi napokon lesz az étkezési (menza) díj befizetése:

2024. február 13-14.

2024. március 12-13.

2024. április 10-11.

2024. május 14-15.

2024. június 11-12.

A befizetéskor az időpontok:          9 – 11 óra

13 – 15 óra

100% kedvezményben részesülnek:

1-8. osztály: érvényes rendszeres gyermekvédelmivel rendelkező tanulók

1- 12. osztály: nevelésbe vett tanulók

50% kedvezményben részesülnek:

9 -12. osztály: érvényes rendszeres gyermekvédelmivel rendelkező tanulók

1-12. osztály: érvényes hatósági bizonyítvánnyal (családi pótlékról, 3 vagy több gyermek esetén)

tartós beteg igazoló dokumentum + érvényes hatósági bizonyítvány (emelt családi pótlékról)

A tanév során a kedvezményre jogosult dokumentumok, amennyiben lejárnak, az eljárást kérem időben (kb. egy hónappal előtte) elindítani, mert akinek lejár a kedvezményes étkeztetése, ameddig az új dokumentumot nem mutatja be, addig teljes árat kell fizetnie az étkezésért.

Az étkező tanuló, személyes adata (pl: lakcím) változik, kérem időben jelezni.

Az étkezés lemondása az alábbi telefonszámon lehetséges 57/540 – 960.

Az étkezés lemondása vagy bejelentése előző nap 11 óráig lehetséges személyesen (a gimnázium titkárságán) vagy telefonon, mert csak ebben az esetben tudjuk figyelembe venni. Amennyiben az étkezés nem kerül lemondásra, akkor az ebédet ki kell fizetni, annak ellenére, hogy a tanuló nem étkezett.

A tanuló hiányzása, betegsége esetén, az ebédet le kell mondani, mivel hiányzás, betegség ideje alatt a gyermek nem jogosult étkezés igénybevételére.

A befizetési napokon, akik később tudnak fizetni, kérem, időben jelezzék, mert a befizetést követő napon, aki nem jelzi, nem kap étkezést.

Köszönöm az együttműködést, sikeres tanévet kívánok!

Jászapáti, 2024. január 26.

Miklós Katalin

pénzügyi ügyintéző