Iskolánk, a Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Gimnázium felvételi előkészítőt szervez a nyolcosztályos gimnáziumi képzésre jelentkező negyedikes kisdiákok számára magyar nyelv és irodalom illetve matematika tantárgyakból, ahol játékos feladatok megoldásával készülhetnek az írásbeli felvételire és a szóbeli elbeszélgetésre.

A foglalkozások kezdete minden esetben 15:30. Időtartama 60 perc. A részvétel ingyenes.

Időpontjai a következők:

Október 13. magyar

A foglalkozást tartja: Gulyásné Tajti Éva

Október 20. matematika

A foglalkozást tartja: Sándorné Bárdos Zsuzsanna

November 10. magyar

A foglalkozást tartja: Réz Judit

November 17. matematika

A foglalkozást tartja: Réz István

November 24. magyar

A foglalkozást tartja: Borbás Ágnes

November 30.

Szülői értekezlet, központi felvételi jelentkezési lapok leadása/niskola bemutatása

December 15. matematika

A foglalkozást tartja: Gyimesi István

Január 12. magyar

A foglalkozást tartja: Farkasné Besenyei Mária

Január 19. matematika

A foglalkozást tartja: Réz István

Január 20. 10:00 központi írásbeli felvételi

Az intézmény november 30-án a nyolcosztályos gimnáziumba jelentkező diákoknak és szüleiknek 16:00-tól iskolabemutatót szervez. Ennek keretében tartunk egy tájékoztatót a képzéseinkről és a jelentkezés módjáról a szülőknek, a gyerekeknek pedig lehetőség nyílik megismerkedni az iskola életével. Szeretettel várunk minden érdeklődő diákot és szülőt!

Farkasné Besenyei Mária